Zeeuws criterium Sas van Gent

Gepubliceerd op 13 april 2024 om 19:33

Zaterdag 13 april, schaaktoernooi voor het zeeuws critereum in Sas van Gent. ‘S morgens om 9 uur op pad, met zijn 5en in de auto, dat aardig aan het opwarmen was omdat de lekkere temperaturen eindelijk weer eens een dagje aanwezig was. Op weg naar Sas van Gent , lekker door de langste tunnel van deze omgeving wat ze ook mee moeten maken😉. Aangekomen op locatie, een leuke gezellige sporthal waar de kinderen boven moesten schaken en de ouders lekker beneden koffie leuteren.💪 A en B groep was 1 en de C groep speelde samen met deze A/B groep maar was wel apart voor de prijsuitreiking, dit kan makkelijk gezien het zwitsers systeem dat gehanteerd wordt. Kevin in de A/b groep en Thomas in de C groep. Lexi in de D groep maar deze was beter met 22 spelers. De lagere groepen begonnen pas om 1 uur zodat Jona lekker wat later op pad hoefde. Het was al snel duidelijk dat onze spelers erg van slag waren want zonder Jona werd er geen punt gescoord, alleen Kevin pakte een puntje tegen Thomas. Zodat na de eerste 3 rondes 2 nullen en een 1 op het score bord stond. Maar gelukkig was het pauze en kwam de altijd vrolijke mascotte van onze club aanwaaien!! Hij mocht ook starten, onze spelers kregen frisse energie en de eerste ronde na de etenspauze werden er ook 4 punten binnen geharkt. Een ronde later bijna weeer de volle buit, alleen Kevin verloor deze partij. Jona ( normaal g groep) speelde in de combinatie E-F-g-H groep gemengd ( met 2 leeftijdsgroepen hoger erbij!) als een killer!! De ene na de andere tegenstand bleef beteuterd met lege handen achter! De grotere van ons kregen nu ff een dipje en sloten de dag met nog een puntje erbij af. Jona werd uiteindelijk ruim eerste van de 4 groepen met een 6,5 uit 7!!! Super goed gedaan👍 Thomas haalde minder punten omdat de A/B spelers te sterk waren maar won wel van de C-groep en dit bracht hem ook een mooie 3 e plek met 2,5 punt uit 7!Goed gedaan. Kevin haalde 3 uit 7 en Lexi 2 uit 7. Na een leuke vaantje en wat prijzen in natura zijn we na een dagje schaken ( en voetballen tussen de partijen door) weer naar huis gereden… om een tekst te typen.


Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.